Yalıtım, izolasyon, dekorasyon ve diğer tüm yapı ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla 2002 yılında kurulan Narsal Yapı yenilikçi teknolojisi, 8 yıllık tecrübesi ve pratik çözümleri ile sektörde lider konuma yükselmiştir. Sürekli büyüyen firma değeri ile liderliğini sürdürmeyi hedef haline getirmiştir.

Narsal Yapı temiz iş anlayışı ve sorumluluk bilinci ile müşteri beklentilerini tam anlamıyla karşılamaktadır. Uyguladığı çözümler ile sadece kaliteyi değil aynı zamanda zerafeti de önemser. Yaptığı işler ile müşterilerinin güven ve sevgisini kazanmıştır.

Isı yalıtımı, su yalıtımı, dış cephe, mantolama, çatı bakımı, drenaj, fayans, mermer, kalebodur, dış cephe boya gibi yapı uygulamalarını gerçekleştirdiği sayısız uygulama ile tecrübesini pekiştirmiştir. Yenilikçi teknolojisi ve temiz çevre anlayışı ile sektörün en sevilen firması olmayı hak etmiştir. Müşteri deneyimleri ve tecrübeleri ile edindiği kurumsal hafızasını günden güne geliştirerek müşterilerine daha iyi hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Narsal olarak insanların en değerli dünya varlıklarının evleri ol

Vizyonumuz

Gelişen Türkiye’mizin yapı sektöründe müşterilerimizle beraber öncü firma olmak.

duğunu biliyoruz. Gözümüz gibi baktığımız emanetinize zarar vermeden uyguladığımız çözümleri sizinle ortak karar alarak gerçekleştiriyoruz.

Misyonumuz

Aldığımız tüm işleri aynı titizlik ve profesyonellikle yerine getirmek

Müşteri memnuniyetini üst seviyelerde tutmak

Tüm paydaşlarımız ve çalışanlarımızla beraber ekip halinde ilerlemek

Değerlerimiz

Çevreye Saygı

Yenilikçi ve Modern Anlayış

Profesyonel İş Ahlakı

Ekip Ruhu

İş Emniyeti

Müşteri Haklılığı